Çamlıca Home emaye mutfak eşyaları, kahvaltı takımları, Banyo aksesuarları

Çamlıca Home 2003 yılında kurulmuş olup 2011 yılından beri Bulgurlu mağazamızda yemek takımından kahvaltı takımlarına, özel tasarım kahve fincanlarından su takımlarına, emaye mutfak eşyalarından banyo aksesuarlarına, duvar dekorlarından salon dekorlarına kadar birçok kategoride ürün bulunmaktadır.

Koleksiyon, Cemile Store, Biev, Seta Bianca, LunArt Emaye, Pyrex, Ancel, İrya Home, Decorium, Liviano, Leonardo Casa, By Selim Home, Star Dekor, Mikasa Moor, The Mia, Berg Hoof, EnPlus, Leggno, Evdema, EuroFlora, Hera Concept, Roy King, Kuk Çiçekçilik, Koçaklar Çiçekçilik ve daha birçok firmalarının seçkin ürünlerini bünyesinde barındıran firmamız müşterilerine özel tasarım ahşap bahçe-balkon ve dekorasyon ürünleri de üretmektedir.

Banyo aksesuarları ve banyo dekoru ile evinizin bu konfor ve hijyen gerektiren odasını güzelleştirmeniz mi gerekiyor? Banyonuza ister sade ister klasik ve modern tarzda bütçe dostu bir güncelleme yapacak banyo aksesuarları ve dekorları bulacak doğru yere geldiniz. Yaşam alanınızı baştan aşağı tadilat ile yeni bir görünüme kavuşacağını da kim söylemiş? Çok çeşitli kişisel stilleri tamamlamak için tasarlanmış banyo dekorlarınız için mükemmel birçok seçeneği beğeninize sunuyoruz. İster modern banyo aksesuarları ya da banyo dekorları peşinde olun, ya da isterseniz daha klasik ve geleneksel banyo aksesuarları arıyor olun, bugün sizler için oluşturduğumuz koleksiyonlardan alışveriş yapın ve zevklerinizi tamamlayacak mükemmel parçalara bir göz atın!

banyo aksasuar

Nazar Boncuğu 6’lı Çay Seti ile hoş sohbetlerinize bir renk katabilir ve eşsiz sunumlarınızla güzel anılar biriktirebilirsiniz. 6 kişilik çay takımları içinde mavi rengi ile çay sunumlarınız daha göz alıcı hale gelecektir.
Daha göze hitap eden sunumlar için çok daha şık ve işlemeli çay bardağı setleri ve daha göz alıcı çay bardağı tabakları ile fark yaratabilirsiniz.

Çok alımlı dekoratif çay setleri güzel bir hediyelik seçeneği olmasının yanında güzel bir çeyizlik ürün seçeneğidir.

mutfak

Emayeci, en kaliteli yerli üretim emaye fabrikalarının ürünlerinin hem iç hem dış piyasalarının satış ve pazarlaması, OEM ve ODM ürün üretilmesi ile ilgili iş birliği konularında firmalarla karşılıklı çalışmalar yapmaktadır. Yemek pişirmek ve servisi ile ilgili ve tüm gastronomi aşamasında kullanılan emayeden sağlıklı ürünleri kapsayan bir ürün gamı mevcuttur. Birçok üretici firmaya ait emaye tencere, emaye kupa, emaye tabak ve emaye fırın tepsisi ve benzeri ürünler ile sağlıklı yemekler pişirebilir ve onları tüm yaşam alanında kullanabilirsiniz.

Emayeci, başta restoran ve kahvaltı salonları için emaye mutfak ürünleri ve fastfood işletmeleri için sunum tabaklarını da içeren toptan emaye ürünler kapsamında çok geniş bir ürün gamına sahiptir.

emayetoptan 1

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir