Modern Dekorasyon ürünleri camlicahome.com’da

Çamlıca Home bir birinden güzel ve kalitede ev ve dekorasyon ürünlerini sizlere sunmakta. 

Duvar Saati Özellikleri:

* 1 adet “AA” pil ile çalışır.
* 2 yıl garantilidir.
* Hafif yapısı ile kolay asılabilir.
* Ev, ofis, işyeri ve diğer her türlü ortam için uygun tasarıma sahiptir.
* Birinci kalite metal çerçeve ile gerçek mineral cam ile üretilmektedir.
* Akar saniyeli mekanizmaları ile sessiz bir kullanım sunar.


Zamanı bilmek zamanı yönetmek kadar değerlidir. Gün içi aktivitelerimizin çoğunu bu kavrama göre yaparız ve hayatımıza ona göre yön veririz.

Salon için şık duvar saatleri arayışında iseniz bu saatler tam size göre.

Regal ve ultima markası adı altındaki tüm dekoratif Desen Duvar Saatleri modellerimiz, sessiz akar saniyeli ve tüm salon dekorlarına uygun renk aralıklarındadır.

Regal Bakır Renk Metal Duvar Saati 0080 C3, gümüş rengi ve dolgun görünümü ile salon dekorasyonu giriş ve diğer tüm yaşam alanları için ideal boy ve yapıdadır.

Ev ve yaşam kategorisinde her stil, zevk ve mekana göre çok farklı renklerde ve tasarımlarda saat modelleri yaşam alanlarımızı süslemektedirler.

Modern duvar saatleri ve lüks duvar saatleri seçenekleri ile binlerce çeşit sizlerin zevk ve beğenisine sunulmaktadır.

Ev işyeri ve ofislerimizin ve hatta dış mekanların bazılarında dekorun vazgeçilmez parçaları olan saatler sürekli değişen modelleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor.

Aynı zamanda hediye seçeneği olarak sıklıkla tercih edilen kaliteli duvar saati, masa saati ve istasyon saati modellerini sitemiz ve mağazamızda bulabilirsiniz.

Duvar saatlerinden çalar saatlere ayaklı masa üstü saatlerden guguklu saatlerine varancıya kadar birçok saat modeli; plastik, ahşap ve metal aksamlarla çok değişik formlarda yaşam alanlarımızdaki yerlerini almaya hazırlar.

Bu denli işlevsel ve dekoratif olan duvar saatleri modern ve klasik tarzlarda ve çok farklı formlarda çocuk odasında eğlenceli bir formda, mutfak saati olarak konsepte uygun bir formda, çalışma masası üstünde minimal, herhangi bir restoran ya da kafede devasa ve enteresan formlarda, bir masa şeklinde değişik bir tasarım ile hayatımızın her evresinde bize yol gösterip aynı zamanda da yaşam alanlarımızın dekorlarına hizmet etmektedirler.

Ev ve diğer yaşam alanlarınızın havasını değiştirmek ve size en çok hitap edeceğini düşündüğünüz saat modellerimize göz atın.

Duvar saati almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır.

1 – Ev ya da işyeri için alım yapılacak saatin tasarımına karar verin.

2 – Satın almayı planladığınız saatin ölçülerini ve nereye koymak istiyorsanız önceden o yerin ölçülerini etrafında en az 5-10 cm mesafe kalacak şekilde ölçün.

3 – Saatin asılacağı duvarın rengi ile olan uyumu kadar, kullanılacağı odanın dekorasyonuna da uyum sağlayıp sağlamayacağı konusunda iyi bir fikir alışverişi yapılması uygun olacaktır.

4 – Saatin akar saniyeli yani sessiz makineye sahip olup olmadığı ile ilgili bilgi sahibi olun.

* Naçizane tavsiyemizdir. Duvar saatleri arkasında kullanılan makinelerinize lütfen kaliteli pil kullanmayınız. Bu makinenin normal işlemesi gereken devrini yorup makinenin bozulmasına sebep olmaktadır. Daha ucuz olan alkalin pilleri tercih ediniz.

Diğer çamlıca home ev aksesuarlarıyapay çiçek ürünleridekoratif duvar aynalarıÇerçeveli duvar tabloları ve dekoratif ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir